Kad matytumėte pilną svetainę, prašome įjungti JavaScript palaikymą.
Enable JavaScript in your browser to see this website.
Включите JavaScript в своем браузере, чтобы увидеть этот сайт.

Paieška

 

Apie mus

 
UAB „REALM JURIDICAL” ir  UAB  SOSTINĖS TEISĖ” teisinių paslaugų įmonės, kuriose dirba kvalifikuotos, per visą įmonių egzistavimo laikotarpį sukaupusios vertingos patirties ir pasiekusios aukštą paslaugų teikimo lygį teisininkų komandos.
Manome, kad darbuose galima siekti sėkmingų rezultatų, tik tuomet, kai įgyvendinamų darbų esmę sudaro ne rezultatas, o jo siekimo procesas. Mėgstame savo darbą ir esame savo srities žinovai, tai užtikrina teikiamų teisinių paslaugų kokybę ir lūkesčius tenkinančius rezultatus.
Teikiame teisines paslaugas bei konsultacijas visose teisės srityse fiziniams bei juridiniams asmenims. Sekame bei žinome visus įstatymų pakeitimus, plečiam savo paslaugų spektrą priklausomai nuo šių dienų poreikių.
Specializuojamės skolų išieškojimo srityje taip pat konsultuojame įmonių bankroto administravimo, įmonių restruktūrizavimo klausimais.
Mūsų privalumas - veikiame ryžtingai bei efektyviai, imamės visų, net ir nestandartinių, teisinių priemonių Jūsų problemoms spręsti.
Kviečiame Jus kreiptis į mus dėl Jums rūpimų teisinių klausimų. Individualiai įvertinsime ir išanalizuosime Jūsų situaciją, rasime bei pasiūlysime Jums  optimalų problemos sprendimo būdą.

Daugiau informacijos telefonu + 370 690 80 000 arba el. p. admin@juridical.lt, info@sostinesteise.lt
Tai, kas profesionalu, įgyta patirtimi ir patikima...

 

 

 

smart foreash